Dağ 2 İzle Full Hd

Dağ 2 İzle Full HD


Dağ 2
Alper Çağlar; 1 Eylül 1981’de Ankara’da doğmuştur. Dağ 2 izle nin yöneymeni 3 çocuklu bir ailenin ortancasıdır. Babası Arif Çağlar, annesi Perihan Çağlar, ablası Eda Çağlar ve merhum kız kardeşi Ecehan Çağlar’dır. Alper Çağlar, küçüklüğünden beri sinemaya ve öykü anlatmaya ilgisinden dolayı Robert Kolej bünyesindeki lise hayatı boyunca irili ufaklı bir çok öykü, animasyon ve çizgi roman tasarlamıştır. Gerçek anlamda ilk filmini Lise 2 ye giderken Kırgızistan’da çektiği belgesel filmi “Not So Far Away” adlı eserle gerçekleştirdi. Liseden sonra burslu olarak Amerika’da University of Virginia’da okudu. Son olarak Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünü başarılı şekilde tamamladı.

Filmin ilk serisi olan “Dağ” da; İstanbullu Oğuz ismindeki genç, bedelli askerliği tercih etmek yerine vatani görevini yerine getirmek için bölüğüne gider. Keçiörenli Bedir ise ne askerlerle ne de komutanlarla iyi geçinebilen, dik başlı ve dediğim dedik bir kişiliktir. Bu dik başlılığı yüzünden askerliği iki sene uzamıştır. Oğuz ile sürekli dalga geçip aşağılayan Bedir, Oğuz’a “poşet” lakabı takar. Bu bölükten bir ekip, iletişim anteninin tamiri için görevlendirilir. Fakat talihsiz bir şekilde teröristlerin pususuna duşerler. Ekipten sadece Bedir ve Oğuz hayatta kalmayı başarır. İki asker aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakıp karşıdaki asıl düşman ile savaşırlar. Tek istekleri vatanı korumaktır..

Dağ 2 izle Tek Parça

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

17 thoughts on “Dağ 2 İzle Full Hd

  1. Bu film varya Efsane Olum kesin izleyin. Sİnemada izledim nete düşsün bekliyom izleycem tekrardan

  2. Dağ 2 filmi harika bir film, hem sinemada izledim hem de burdan indirdim filmi gerçekten de çok iyi arkadaşlar zaten Indb si10 du şu ana 9.9 ama harbiden harika bir film

  3. Dağ 1 filmini askere gitmeden 1 gün önce izlemistim dağ 2 filmide güzel olmuş ama 1 daha güzeldi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir